JOIK HOME & SPA
Estland, het land waar JOIK is opgericht en nog steeds alle inspiratie vandaan haalt. Het merk combineert de beste natuurlijke ingrediënten met moderne wetenschap, trendy designs en Scandinavische huidverzorgingstradities. Er worden nooit compromissen gesloten: het brede productassortiment staat geheel in het teken van duurzaamheid, eerlijkheid en effectiviteit. Verkrijgbaar in de salon of bestel via; esperancebeinsdorp@gmail.com en het wordt thuisbezorgd.

De JOIK Home & Spa Bath Truffles zijn een ware traktatie voor de (droge) huid! Laat ze smelten in een warm bad en ervaar de hydraterende voordelen van het hoofdingrediënt cacaoboter. Samen met verzorgende oliën maken deze badproducten jouw huid zijdezacht. 100% natuurlijk. In deze set zitten zes badtruffels: 2 x white chocolate, 1 x citrus, 1 x herbal, 1 x lavendel en 1 x orange & cinnamon.
€14,-

Fleur elke kamer op met de prachtige verpakking en heerlijke geur van deze chique interieuraccessoire: de JOIK Home & Spa Fragrance Diffuser! De formule bevat alleen de beste, natuurlijke geuroliën die voor een subtiel, maar langhoudend aroma zorgen. De geur La Bohème werkt betoverend en inspirerend door de creatieve mix van zwoele muskus, kruidige specerijen, warme sandelhout, patchouli, anjer, frisse bergamot, bloemige jasmijn en een vleugje romige vanille.
€37,80

Prikkel je zintuigen met de prachtige verpakkingen en verslavende geuren van de JOIK Home & Spa Scented Candles! Elke JOIK geurkaars wordt met de hand gemaakt in Estland met alleen hoogwaardige, natuurlijke ingrediënten zoals Europese koolzaadwas. Koolzaadwas is biologisch afbreekbaar, heeft een kortere transportroute, veroorzaakt geen monocultuur en is veganistisch. Daarnaast brandt het langer (30 uur) en schoner dan paraffine. Verder wordt er gebruikgemaakt van een katoenen lont en zorgvuldig geselecteerde parfum oliën, die elke kamer vullen met een heerlijk aroma.De geur La Bohème werkt betoverend en inspirerend door de creatieve mix van zwoele muskus, kruidige specerijen, warme sandelhout, patchouli, anjer, frisse bergamot, bloemige jasmijn en een vleugje romige vanille.
€15,90